Magična prašina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magična prašina

magičnom prašinom krasimo svet
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 biseri iz školske klupe

Ići dole 
+3
Winx
Ksenči
Ljubica
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ljubica
aktivni član
aktivni član
Ljubica


Broj poruka : 412
Datum upisa : 03.09.2008

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 12:34 am

ako čujete neki dobar biser lol! iz škole ili neku smešnu zgodu ispričajte nam
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnaprasina.forumsr.com
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 7:45 pm

Ja imam!Danas za vreme srpskog učili smo pesmicu od Miroslava Antića "Plava zvezda"
nastavnica srpskog je pitala jednog mog druga "Šta je za tebe Plava Zvezda?" a on je rekao "Za mene je plava zvezda kada čovek dok gleda u zvezde premešta zvezde" biseri iz školske klupe 625238 nama je to bilo uzasno smesno a ja mislim da vam bas to i nije neka zgoda ali ipak biseri iz školske klupe 190908
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimePet Sep 05, 2008 11:21 am

Ako imate nešto slobodno napišite!Očekujemo vas! biseri iz školske klupe 5824
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimePet Sep 05, 2008 7:44 pm

Danas za vreme geografije učili smo hidrosferu.Nastavnik iz geografije je pisao na tablu HIDROSFERA (slovo E je napisao bez one prve uspravne crte)Naš nastavnik geografije voli tokom časa malo da se šali biseri iz školske klupe 293122 Jedan moj drug je rekao nastavniku da mu doda crtu a nastavnik je dodao još jednu četvrtu vodoravnu crtu biseri iz školske klupe 293122 drug je rekao NE NE IZBRIŠITE TU CRTU a nastavnik obriše celo E a on je rekao NE DODAJTE MU ONU CRTU a nastavnik je opet napisao sa tri crte biseri iz školske klupe 625238 a drug je rekao NE DODAJTE MU ONU CRTU! biseri iz školske klupe 625238 a nastavnik obriše ceo naslov biseri iz školske klupe 625238 i posle je napisao normalno i počeli sa časom.Jao nismo više mogli da izdržimo dok pišemo od smeha misleći na to biseri iz školske klupe 625238 .Dok smo pričali o vodama stigli smo do priče o kanalizaciji a nastavnik kaže KENJALIZACIJA biseri iz školske klupe 625238 biseri iz školske klupe 172919
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimePet Sep 05, 2008 7:47 pm

Iz našeg razreda drugari i nastavnici uvek znaju da zasmejavaju šteta što niste u naš razred vi bo ostali ćelavi koliko bi se cepali Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 5:19 pm

I danas ista priča!Imali smo geografiju i učili smo BIOSFERU.A nastavnik je opet napisao onako E sa tri crte biseri iz školske klupe 397981.I evo kako je počeo današnji čas:
Teme o kojim smo pisali:
LEDENE PUSTINJE
TUNDRE
TAJGE
STEPE
SAVANE
PUSTINJE
LISTOPADNE ŠUME
TROPSKE ŠUME biseri iz školske klupe 247240 (svako slovo E od naslova je napisao sa one tri crte)


Poslednji izmenio Ksenči dana Sre Sep 10, 2008 5:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 5:37 pm

Nastavak:O ledenim pustinjama nije pričao ništa posebno.O tundrama,takođe,o tajgama je rekao NISU TANGE NEGO TAJGE biseri iz školske klupe 397981 ,o stepama isto ništa posebno,o savanama je rekao NISU SA STRANE NEGO SAVANE,i da tamo žive čika tigrovi,čika lavovi i čika zebrovi Very Happy,o pustinjama je rekao da ih naseljavaju tetka kaktusi i gospođe škorpije biseri iz školske klupe 397981,o listopadnim šumama je rekao da ih naseljuju međedi biseri iz školske klupe 397981 (ne brinite,nastavnik nije bosanac biseri iz školske klupe 397981 ) lisice,zercovi biseri iz školske klupe 397981 ,vuci (o tome je pričao kao da je ušao u prodavnicu i tamo piše VUCI Very Happy ),i o tropskim šumama je rekao da ih naseljavaju velike žifotinje i biljke biseri iz školske klupe 625238 to je sve za danas narode od časa!!!Pusa od Ksenči biseri iz školske klupe 190908 (evo ti pusa) biseri iz školske klupe 397981
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 4:46 pm

E da zaboravila sam još nešto!Juče za biologiju učili smo o praživotinjama a izučavali smo amebe.Nastavnica nam je pričala kako neke amebe mogu da izazivaju kod čoveka krvavi proliv.Samo jedan moj drug se malo smejao a on je bio odma ispred moje klupe pored koje sam sedela sa drugaricom.Moj drug se okrene i kaže nam:

ČOVEK SERE KRVAVI PROLIV,PA GA JEDE, A KAKO SE RAĐAJU MALE AMEBE,PRDNEŠ A ON IZLETI. biseri iz školske klupe 625238
I tada je nastavnica videla da moj drug ometa čas pa ga je razmestila.Eto,šta ćeš Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 11:58 pm

Juče sam odgovarala geografiju i dobila sam 4.Znate ono,biosferu,ledene pustinje itd.
Ja sam nabrajala:Ledene pustinje,tajge.......stigla sam do TUNDRE a nastavnik kaže PUNDRE Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 11:59 pm

Ja hvatam svaku zabelešku što nastavnik kaže smešno,čak i nešto bezveze biseri iz školske klupe 287866
Nazad na vrh Ići dole
Ljubica
aktivni član
aktivni član
Ljubica


Broj poruka : 412
Datum upisa : 03.09.2008

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 12:15 pm

samo ti zapisuj biseri iz školske klupe 172919 sad barem znam šta radite u školi trac
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnaprasina.forumsr.com
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 3:34 pm

Mislim prvo zapisujem u glavi a posle ovde na forum pa i da se družim sa vama trac
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 4:30 pm

A imaćemo i građansko sa nastavnikom što nam predaje geos biseri iz školske klupe 287866
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:23 am

Da li znate kako je nastavnik iz geografije u sredu napisao slovo F?Smejace te se!
Pisali smo naslov "geograFske regije" a slovo F je napisao ovako:
-mali polukrug sa leve strane+veliko F=c+F pa vi to spojite i znate kako bi izgledalo
biseri iz školske klupe 625238
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:43 pm

Mislim da ne bi trebalo da kazem ovo sto smo u petak ucili iz geosa...
Sigurno Nela i Ljubica znaju kako se kaze drugacije krivina...znate sigurno...malka psovka :|
Nazad na vrh Ići dole
Winx
aktivni član
aktivni član
Winx


Broj poruka : 372
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 23

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 11:14 am

juce je jedan luka pisao na tablu i uzeo je 2 olovke drzao je uciteljici usi biseri iz školske klupe 625238
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 3:32 pm

biseri iz školske klupe 293122
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:04 am

EE nisam vam rekla!Juče je bio utorak,tako???Za vreme matematike nam je pokazo jedan drug kako je otkinu znak od automobila mecerdesa biseri iz školske klupe 625238 rekao nam je da je posle fizičkog (zato sto smo isli u sali) posle toga kad smo mi usli u skolu da je on otkinuo znak mecerdesa...znate,onaj na haubi onaj visoki znak,a??? biseri iz školske klupe 625238 zar to nije uzasno smešno? biseri iz školske klupe 293122
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:05 am

bas nam je pokazao znak mecerdesa a mi smo se svi smejali! biseri iz školske klupe 21460
Nazad na vrh Ići dole
Dino
aktivni član
aktivni član
Dino


Broj poruka : 422
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 26

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 12:41 am

Jednom dok smo radili kviz iz srpskog imali smo najmanje bodova a jedan moj drug je viknuo pukli smo!!!!!!I svi smo počeli da se smejemo.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:49 pm

biseri iz školske klupe 397981 naravno da su pukli pa se on neraduje
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 8:35 pm

nisam vam pricala!U četvrtak je jedan moj drug za vreme srpskog rekao:MRŠ!
Nastavnica ga pita:Kome to MRŠ?
Drug:Izvinite nastavnice,rekao sam patentici MRŠ!
Tako je viknuo MRŠ da smo se svi smejali...bila je tako mirna tišina svi smo tiho radili i odjednom se tako čulo MRŠ! biseri iz školske klupe 625238
Nazad na vrh Ići dole
Winx
aktivni član
aktivni član
Winx


Broj poruka : 372
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 23

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 9:47 pm

taj Luka se jednom sakrio ispod stola i uzeo od krede sunder skroz beo
a uciteljica je imala cisto crne cizme
i on uzeo i izbrisao mislim uprljao uciteljici cizme
uzeo i izbrisao cizme sa belim sunderom biseri iz školske klupe 523445
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 11:11 pm

hahahahaha biseri iz školske klupe 397981

slusajte moje!!!!Danas za nemački,bre ovo je hit!Onaj moj drug sto je otkinuo znak mecerdesa danas za nemački je zezao nastavnicu!Uzeo je nesto providno od hemijske i počeo da zvizdi njime,nastavnica je dosla,uzela mu i bacila u korpu.On iz pernice izvadi jos jedno,opet dođe kod njega i baci mu biseri iz školske klupe 625238 .On iz pernice izvadi jos tri takva a nastavnica baci to i uzme mu pernicu. biseri iz školske klupe 625238 Istrese mu pernicu a ono ispadaju puno tih providnih...joj.....hahahahaha biseri iz školske klupe 625238
Nazad na vrh Ići dole
Ksenči
magičnom prašinom krasiš svet
magičnom prašinom krasiš svet
Ksenči


Broj poruka : 2044
Datum upisa : 04.09.2008
Godina : 28
Lokacija : čik pogodi

biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 11:26 pm

nastavnik iz matematike je šutao jednog mog druga da izađe napolje sa časa
tako ga je uhvatio za vrat i posle ga sutao biseri iz školske klupe 625238
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





biseri iz školske klupe Empty
PočaljiNaslov: Re: biseri iz školske klupe   biseri iz školske klupe Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
biseri iz školske klupe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magična prašina :: svaštoteka-
Skoči na: